fbpx
Tomáš Růžička - podnikatel, manažer a mentor

Můj příběh

Tomáš Růžička

Pocházím z rodiny lékařů, jsem certifikovaný výživový poradce se státní zkouškou, autorizovaná osoba pro státní zkoušku z profesní kvalifikace Výživový poradce, Lifestyle Coach.

Jsem opravdu vděčný, že jste si udělali čas, abyste mě poznali a poslechli si můj příběh. Sdílím to s vámi, protože pokud máte stejný pohled jako já, jste na správném místě a jsem tu, abych vám pomohl.

K prevenci zdraví a k vnímání více sebe sama jsem se dostával postupně. Od 10 let jsem hrával fotbal a postupně jsem se dostával do vyšších a vyšších soutěží a s tím jsem i objevoval postupy, jak si udržet co nejvyšší výkon, rychlejší regeneraci a vůbec celkově být ve výborném fyzickém stavu.

Po fotbalové kariéře jako brankář, jsem se vrhnul na dráhu rozhodčího ve fotbale. Fotbal jsem začal vnímat z té druhé strany a začal jsem i mívat více zápasů a větší zátěž než jako hráč. Opět mě můj koníček vedl více do oblasti zdraví a prevence. Začal jsem se více zajímat o stravu a doplňky stravy. Bylo mi 20 let a začal jsem zkoušet, co trh dal. Postupně jsem začal kolem sebe radit lidem, co mají a nemají jíst a co upravit v běžném dni, aby se cítili lépe. Po skončení kariéry jako rozhodčí bylo jasné jakým směrem půjdu.

Svou kariéru v oblasti zdraví a prevence jsem zahájil před více jak 10 lety jako výživový poradce. Opravdu mne oblast zdraví a hlavně prevence zdraví velmi zajímala a zajímá. Během pár let jsem si v této oblasti prohloubil vědomosti a stal se ze mne výživový poradce se státní zkouškou, certifikovaný Lifestyle kouč a autorizovaná osoba pro státní zkoušku z profesní kvalifikace Výživový poradce.

V oblasti zdraví se neustále vzdělávám a stále mne fascinuje, jak je tato oblast rozmanitá a jak o této oblasti ví velmi málo lidí.

Jsem z lékařské rodiny, proto mám na prevenci zdraví dva pohledy. Z mého pohledu naše zdravotnictví umí perfektně řešit akutní případy, je na vysoké úrovni a je naprosto důležité i žádoucí pravidelně navštěvovat svého lékaře, bohužel prevenci v západním systému zdravotní péče nenajdete. A právě tato oblast prevence a zjišťování příčin problémů mě vždy fascinovala. Rád se dívám na člověka komplexně. Hlavu od těla nelze oddělit a hlava je většinou spouštěčem spousty problémů.

I díky tomuto pohledu jsem se začal zajímat o nejnovější metody zkoumání lidského těla více do hloubky a ne jen povrchně.

klientů

zkušeností