fbpx
  • Jste unavení a nevíte proč?
  • Máte málo energie a přitom dostatečně spíte?
  • Cítíte nechutenství? 
  • Máte špatnou pleť?
  • Trápí Vás problémy s vyprazdňováním?
  • Padají Vám příliš vlasy?
  • Lámají se Vám nehty?
  • Cítíte se nafoukle?

Toto vše může signalizovat znaky překyselení.  Proč je překyselení vážná věc a moc se o ní nemluví? Naše tělo je velmi chytré. Proto v těle každý orgán má svoji funkci a kyselost je nedílnou součástí. Například krev má také své pH, neměnné. V případě změny by jste mohli umřít. Svoji kyselost má také žaludek, ta je velmi důležitá, protože nám pomáhá rozkládat potraviny. Z toho tedy vyplývá, že kyselost není vždy na škodu. Kyselost je přirozené prostředí v našem těle a je nezbytná pro mnoho funkcí v našem organismu. Avšak jeden zásadní problém kyselost v určitém případě představuje. 

V potravinách nám chybí minerální látky. Už několik desítek let potravinový průmysl díky postřikům a dalším chemickým látkám k ochraně plodin, ničí velmi zdravé a důležité látky pro náš organismus.  Bavíme se tedy o překyselení organismu z důsledku nedostatečného příjmu minerálů do našeho těla, které minerály velmi potřebuje, aby správně fungovalo. Co se tedy děje, pokud dlouhodobě našemu organismu nedáváme dostatečný příjem minerálů? Tělo si je bere, z kostí, vlasů atd. To nám postupně může způsobovat vážné zdravotní potíže. Znaky překyselení výše jsou varovné vykřičníky. Pokud vypínáme kontrolky a neřešíme tyto signály včas, mohou mít vážné dopady. 

Z tohoto může vyplývat, že nám stačí doplnit více minerálů denně a jsme v pohodě. Ano i ne. Velmi důležitý je zdroj minerálů a jejich vzájemná synergie. Není minerál jako minerál. Není hořčík jako hořčík atd. Pokud již překyselení jsme, potřebujeme nastavit tělo, aby vůbec tyto minerály vstřebávalo. Jak na to, s tím Vám rád poradím. 

Již v roce 1932 Dr. Warburg získal nobelovu cenu mj. za to, že označil rakovinu jako kyselou nemoc.  

Chcete se o tomto tématu více pobavit. Napište mi a pomohu Vám i z řešením.