fbpx

Spánek je jedna z nejdůležitějších činností pro regeneraci našeho těla. Toto téma je na mnoho stránek a stejně bychom neprobrali vše. Proto to zkusím minimalizovat na nejdůležitější body.

 1. Přizpůsobení programu

Délku spánku můžeme ovlivnit, pokud si k tomu přizpůsobíme program. Myslete na to, délka spánku má vliv na celý další den a nejen další den, ale celý náš život se skládá ze samostatných dnů.

2. Nervový systém

Kvalita spánku ve spojení s nervovým systémem.  Existuje samozřejmě spousta pomůcek a vychytávek, jak usínat kvalitně a jak mít po celou dobu spánku co nejkvalitnější spánek. Toto vše probírám se svými klienty na sezeních. Každopádně jednu věc můžete ovlivnit hned a to je podpora nervové soustavy. Jak? Samozřejmě celý den nám nervový systém ovlivňuje, ale nedostatek vitamínu B vede k zbytečné zátěži nervového systému. Doplňujte vitamín B. Samozřejmě z kvalitních zdrojů, přírodních, organických.

Nejvíce vitamínu B máme v ovoci, avšak kvalita a původ ovoce hrají velkou roli, jestli vůbec nějaké hodnoty B vitamínu dané ovoce má. Proto doporučuji doplňovat vit. B pomocí přírodních doplňků stravy. Pokud již máte nějaké zkušenosti s doplňky stravy s vit. B, rád se dozvím Vaše poznatky. Napište mi

Spánek